تعطیلی کانون یوگا

شاگردان عزیز کانون یوگا

در راستای حفظ سلامت شما عزیزان و به منظور رعایت اصول بهداشتی و‌ بهزیستی مدیریت کانون یوگا تصمیم به تعطیلی این باشگاه ورزشی گرفته‌اند.

از سوی دیگر همانطور که می‌دانید یکی از اهداف بزرگ این مرکز ارائه‌ی آموزش‌های صحیح و اصولی ورزش یوگا توسط مربیان مجرب و متعهد بوده و هست تا عموم کاربران از این امکان بهره‌مند باشند.
به همین منظور و در راستای حفظ ارزش‌های سلامتی و اخلاقی و انسانی که از پایه‌های ورزش یوگاست، این مجموعه این امکان را برای علاقمندان فراهم آورده تا در صورت تمایل بتوانند بطور مستقیم از طریق شماره تماس‌های مربیان که از ۳ اردیبهشت در پروفایل شخصی هر فرد در سایت کانون یوگا در قسمت پیام‌ها* در دسترس خواهد بود، با مربیان سابق کانون یوگا در تماس باشند.

لازم به ذکر است کلیه مسائل از جمله نحوه تدریس مربیان، تعداد جلسات، نحوه پرداخت شهریه و میزان آن و سایر موارد دیگر که در اینجا به آنها اشاره نشده است با توافق مربی و شاگرد است و مسئولیت موارد احتمالی ناشی از این ارتباط مستقیم‌ به عهده‌ی طرفین خواهد بود.

همچنین در نظر داشته باشید در دسترس قرار دادن اطلاعات و شماره تماس مربیان به هیچ عنوان به منزله عقد قرارداد و آموزش از جانب این باشگاه نیست و کانون یوگا در این خصوص مسئولیت این ارتباط را به خود شما واگذار نموده و این مرکز هیچ‌گونه تعهدی نخواهد داشت.

قلبا امیدواریم که تغییرات جبری را همیشه به منزله‌ی تحول و ارتقاء سطح آگاهی تلقی نموده و آینده‌‌ی خلاقی را برای خود بنا نهید.  

* بعد از ورود به سایت (ورود کد ملی و پسورد) در قسمت منو روی نام خود کلیک کنید، سپس به بخش پیام‌ها بروید. 

 

 

به اشتراک بگذارید :
  • logo-samandehi

ورود

به خاطر بسپار

هنوز در کانون ثبت نام نکرده اید ؟ عضویت

رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ بازیابی کلمه عبور

عضویت

captcha

قبلاٌ در این کانون ثبـت نام کرده اید؟ ورود به کانون