درباره کانون یوگا

  درباره کانون یوگا

  کانون یوگا (باشگاه پرورش تن و روان) با سرپرستی آقای مسعود مهدوی پور از سال 1354 فعالیت خود را آغاز کرد. از سال 1374 که یوگا به رسمیت شناخته شد، کانون یوگا با مجوز رسمی سازمان تربیت بدنی تاکنون در اختیار علاقه مندان است.
  فعالیت های کانون یوگا در سال 55 - 1354 در یک منزل مسکونی در خیابان کارگر، به طور غیر رسمی شروع شد. همزمان با آن در دانشگاه شهید بهشتی کنونی ( ملی سابق ) و باشگاه حجاب کنونی فعالیت خود را ادامه داد.

  تا زمانی که یوگا توسط فعالیت های بنیانگذار کانون یوگا مسعود مهدوی ­پور به رسمیت شناخته نشده بود، به­ طور غیررسمی فعالیت می کرد. از سال 1374 که یوگا به رسمیت شناخته شد، کانون یوگا با مجوز رسمی سازمان تربیت بدنی تا به امروز فعالیت می کند.

  در تمام سال های پیش از 1374 ( قبل و بعد از انقلاب )، کانون یوگا برای معرفی و شناساندن یوگا به مسئولان کشور در سازمان های بهزیستی و تربیت بدنی و در ارتباط با وزارت بهداشت و درمان فعالیت می‌کرد و بازرسان سازمان بهزیستی و سازمان تربیت بدنی در تمام طول این سال ها برای آشنا شدن با مقوله یوگا با کانون یوگا ارتباط داشته و دارند.

  در سال 63 - 1362 نیز کانون یوگا با معلولین فلج اندام های تحتانی در مرکز جنگی کهریزک و بیمارستان شفا یحیاییان برای بهبود حال معلولین فعالیت می کرد.

  به اشتراک بگذارید :
  ۰۲۱-۲۲۲۵۶۴۸۵
  خیابان شریعتی، خیابان ظفر (دستگردی)، خیابان گوی آبادی، نبش پیوندی، پلاک 19
  • logo-samandehi

  ورود

  به خاطر بسپار

  هنوز در کانون ثبت نام نکرده اید ؟ عضویت در سیستم ثبت‌نام

  رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ بازیابی کلمه عبور

  عضویت در سیستم ثبت‌نام

  captcha

  قبلاٌ در این کانون ثبـت نام کرده اید؟ ورود به کانون