کلاس ها

    کلاس های عملی (آسانا) پاییز ۹۸ - شروع: ۰۶ مهر ۱۳۹۸ پایان: ۲۹ آذر ۱۳۹۸
    5:45-7:15 6-7:30 8-9:30 10-11:30 12-13:30 14-15:30 16-17:30 18-19:30 20-21:30
    شنبه
    سالن نور سالن سبز سالن سنگ
    سطح 3
    صدیقه جوادپور
    سطح 1
    غزاله کیهانی
    سطح 2
    شهین شاهوردیانی
    سطح 2
    سارا مسعودی
    سطح 2
    مریم کریمی نیا
    سطح 1
    فرناز ملائک
    سطح 2
    سرور طفل پور
    سطح 4
    سوسن زند
    سطح 2
    شمیم آقایی
    سطح 1
    مهسا خلیلی
    سطح 5
    مهسا خلیلی
    سطح 1
    شهین شاهوردیانی
    سطح 1
    شهین شاهوردیانی
    سطح 3
    پریرخ نراقیان
    سطح 5
    پریرخ نراقیان
    سطح 1
    پریرخ نراقیان
    سطح 1
    شمیم آقایی
    سطح 3
    فرح جوادی
    سطح 3
    غزاله کیهانی
    سطح 1
    فرناز ملائک
    سطح 1
    مریم کریمی نیا
    سطح 3
    سوسن زند
    سطح 4
    سرور طفل پور
    یک شنبه
    سالن سنگ سالن سبز سالن نور
    سطح 3
    سیدحسین میرکمالی
    سطح 2
    مهسا خلیلی
    سطح 4
    مهسا خلیلی
    سطح 1
    مریم کریمی نیا
    سطح 4
    سارا هنرجو
    سطح 3
    فوزیه نوری
    سطح 2
    انوش هاشمی

    18:15-19:45

    سطح 4
    رضا نادری نژاد

    20:15-21:45

    سطح 1
    احمد بهامین
    سطح 3
    ستاره مهدوی پور
    سطح 2
    ستاره مهدوی پور
    سطح 5
    سارا هنرجو
    سطح 1
    فوزیه نوری
    سطح 2
    لیلا رهبانی
    سطح 3
    حسین رضایی

    18:15-19:45

    سطح 5
    حسین رضایی

    20:15-21:45

    سطح 2
    شیوا مهدوی پور
    سطح 4
    سارا هنرجو
    سطح 3
    فوزیه نوری
    سطح 2
    شبنم نزاکتی
    سطح 2
    شبنم نزاکتی
    سطح 3
    رضا نادری نژاد

    18:15-19:45

    سطح 1
    انوش هاشمی

    20:15-21:45

    دو شنبه
    سالن سنگ سالن نور سالن سبز
    سطح 3
    فرح جوادی

    9-10:30

    تمرینات آمادگی
    طاهره محمودی

    11-12:30

    سطح 2
    الهام شجاعی

    13-14:30

    سطح 1
    سرور طفل پور

    15-16:30

    آساناهای پیشرفته
    سارا هنرجو

    17-18:30

    سطح 2
    سامان مسعودی

    19:15-20:45

    سطح 2
    فوزیه نوری

    9-10:30

    سطح 2
    شهین شاهوردیانی

    11-12:30

    تمرینات آمادگی
    طاهره محمودی

    13-14:30

    سطح 2
    سارا هنرجو

    15-16:30

    سطح 2
    سرور طفل پور

    17-18:30

    سطح 5
    انوش هاشمی

    19:15-20:45

    سطح 2
    شهین شاهوردیانی

    9-10:30

    سطح 3
    فوزیه نوری

    11-12:30

    سطح 1
    فوزیه نوری

    13-14:30

    سطح 3
    مهرناز زمانی

    15-16:30

    سطح 3
    شیوا مهدوی پور

    17-18:30

    سطح 1
    احمد بهامین

    19:15-20:45

    سه شنبه
    سالن سبز سالن سنگ سالن نور
    سطح 1
    احمد بهامین
    سطح 1
    سولماز افتخاری
    سطح 2
    سارا هنرجو
    سطح 2
    ستاره مهدوی پور
    سطح 3
    سوسن زند
    سطح 3
    مهدی حسام میررحیمی
    سطح 5
    مهسا خلیلی
    سطح 1
    ستاره مهدوی پور
    سطح 1
    سوسن زند
    سطح 1
    شیوا مهدوی پور
    تمرینات آمادگی
    مژگان قوامی
    سطح 3
    سامان مسعودی

    18:30-20

    سطح 2
    سامان مسعودی

    20:30-22

    سطح 2
    علی دریاباری
    سطح 2
    مهرناز زمانی
    سطح 2
    مهرناز زمانی
    سطح 3
    سارا هنرجو
    تمرینات آمادگی
    مژگان قوامی
    سطح 2
    شیوا مهدوی پور
    چهار شنبه
    سالن سنگ سالن نور سالن سبز
    سطح 4
    سیدحسین میرکمالی
    سطح 1
    شیوا مهدوی پور
    سطح 1
    پریرخ نراقیان
    سطح 5
    ستاره مهدوی پور
    سطح 4
    مهسا خلیلی
    سطح 2
    پریرخ نراقیان
    سطح 4
    پریرخ نراقیان
    سطح 1
    رضا نادری نژاد

    20:15-21:45

    سطح 2
    مهدی خیام دار
    سطح 1
    سولماز افتخاری
    سطح 2
    سولماز افتخاری
    سطح 3
    مهسا خلیلی
    آساناهای پیشرفته
    مهدی خیام دار

    20:15-21:45

    سطح 3
    الهام شجاعی
    سطح 4
    ستاره مهدوی پور
    سطح 2
    پریرخ نراقیان
    سطح 1
    مهسا خلیلی
    سطح 1
    مینو بنده‌ای
    سطح 1
    فرزاد بهرامی

    20:15-21:45

    پنج شنبه
    سالن سنگ سالن نور سالن سبز
    سطح 3
    صدیقه جوادپور
    سطح 2
    صدیقه جوادپور
    سطح 1
    شهین شاهوردیانی
    سطح 2
    سرور طفل پور
    سطح 2
    شهین شاهوردیانی
    سطح 2
    سولماز افتخاری
    سطح 3
    شمیم آقایی
    سطح 1
    سرور طفل پور
    سطح 2
    صدیقه جوادپور
    سطح 2
    رویا اولادحاجی
    سطح 1
    سولماز افتخاری
    سطح 3
    سولماز افتخاری
    سطح 1
    شهین شاهوردیانی
    سطح 1
    سرور طفل پور
    جمعه
    سالن سنگ سالن سبز سالن نور
    سطح 4
    سرور طفل پور

    8:30-10

    سطح 1
    سرور طفل پور

    10:30-12

    سطح 3
    پریرخ نراقیان

    8:30-10

    سطح 2
    پریرخ نراقیان

    10:30-12

    سطح 2
    فرناز ملائک

    8-30-10

    سطح 2
    فرناز ملائک

    10-30-12

    جزییات کلاس انتخاب شده

    روز هفته :
    ساعت :
    دوره :
    سالن :
    نام مربی :
    ۰۲۱-۲۲۲۵۶۴۸۵
    خیابان شریعتی، خیابان ظفر (دستگردی)، خیابان گوی آبادی، نبش پیوندی، پلاک 19
    • logo-samandehi

    ورود

    به خاطر بسپار

    هنوز در کانون ثبت نام نکرده اید ؟ عضویت در سیستم ثبت‌نام

    رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ بازیابی کلمه عبور

    عضویت در سیستم ثبت‌نام

    captcha

    قبلاٌ در این کانون ثبـت نام کرده اید؟ ورود به کانون